Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlášením k odběru novinek dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních udajů.

TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE HOXI - ČESKÉ UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE PROFESIONÁLŮ!

Ušní a tělové svíce na našem eshopu jsou z produkce českého výrobce Hoxi. Nabízíme Vám nejen ušní a tělové svíčky, ale také čakrové tělové svíce, očistné bílé a černé tělové svíce, dětské ušní svíčky nebo turbo tělové svíce HOXI.

 

Všechny naše ušní svíce a tělové svíce (klasické žluté) obsahují protizánětlivou kurkumu, jsou v kónickém tvaru pro lepší účinek a jsou navíc opatřeny ochranným gázovým filtrem uvnitř každé svíce! Základem je samozřejmě včelí vosk od místních včelařů. V případě esencionálních olejů, používáme pouze 100% přírodní, některé za studena lisované přírodní bio esenciální oleje.

 

Ušní i tělové svíce HOXI vyrábíme zásadně ručně, díky čemuž jsou enegeticky odlišné od některých jiných svící. Svíce HOXI jsou Český výrobek a poskytujeme Vám záruku stabilní manufaktury s dlouholetými zkušenostmi a stabilitou na trhu nejen v ČR.

 

Všechny ušní, tělové, čakrové tělové, očistné tělové i dětské ušní svíce a svíčky HOXI máme skladem a jsme schopni vyhovět i náročnějším zákazníkům se specifickými požadavky. Ušní i tělové svíce HOXI zasíláme druhý pracovní den od objednání. Zasíláme kurýrem, který Vám svíce přiveze až k Vám hned druhý den.

 

U nás máte jistotu, že svíce máme vždy, nemusíte tedy čekat než je vyrobíme a jsou pořád stejné kvality. Lišit se mohou samozřejmě díky ruční práci a přírodním materiálům, ale opravdu minimálně :)

Novinky
Do konce února můžete ušetřit 10%

I v tomto zimním měsíci jsme pro Vás připavili možnost výhodnějšího nákupu ušních a tělových svící HOXI. Pokud se rozhodujete o nákupu a Váš nákup bude vyšší než 1.000Kč využijte...

více
Připravte se na podzim se slevou 9%

Blíží se podzim, a podzimní počasí sebou přináší také podzimní "neduhy". Rádi bychom Vás podpořili zvýhodněním ceny ušních a tělových svící HOXI. Od 21.9. až do konce měsíce září, tedy...

více
Copyright 2014 - 2019 © HOXI - ušní svíčky, tělové svíce, čakrové tělové svíce, bílé a černé tělové svíce