Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlášením k odběru novinek dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních udajů.

Potřebné nebo zajímavé soubory a informace ke stažení

Úvod Ke stažení

Příbalový leták - ušní a tělové svíce HOXIPříbalový leták k ušním a tělovým svíčkám HOXI.

Chyběl Vám příbalový leták ve Vašem balení svíček? Zde si můžete příbalový leták k ušním a tělovým svíčkám HOXI stáhnout.

 

Stáhněte si a případně vytiskněte příbalový leták k ušním a tělovým svíčkám HOXI zdarma ve formátu jpg (obrázek) nebo ve formátu PDF (vhodnější k tisku).

 

Příbalový leták HOXI ve formátu jpg (305Kb) stáhnout >>

Příbalový leták HOXI ve formátu pdf (541Kb) stáhnout >>Ochranné kolečko HOXi ke staženíOchranné kolečko k aplikaci ušních nebo tělových svíček ke stažení

Pokud nemáte ochranné kolečko k aplikaci ušních nebo tělových svíček HOXI můžete si ho stáhnout zdarma ve formátu obrázku (jpg) nebo ve vyšší kvalitě ve formátu pdf. Kolečko si vytiskněte (stačí obyčejný papír) a vystříhěnte podle návodu na kolečku.


K ochraně můžete místo kolečka použít samozřejmě jiné pomůcky. Například vlasy je vhodné chránit malým ručníkem nebo ubrouskem, místo kolečka použijte cokoliv co by mohlo zabránit případnému nechtěnému odpadnutí odhořelé části ušní nebo tělové svíčky.

 

Děkujeme Vám, že dodržujete bezpečnostní doporučení a předcházíte tak případným zbytečným nepříjemnostem, které by mohli nastat. Výrobce ušních a tělových svící HOXI nenese odpovědnost za případné nedodržení bezpečnostních podmínek a doporučení!

 

Ochranné kolečko HOXI ve formátu .jpg (116Kb) Stáhnout >>

Ochranné kolečko HOXI ve formátu .pdf (455Kb) Stáhnout >>


 

Copyright 2014 - 2019 © HOXI - ušní svíčky, tělové svíce, čakrové tělové svíce, bílé a černé tělové svíce