Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlášením k odběru novinek dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních udajů.

Zkušenosti s tělovými a ušními svícemi, které jste nám zaslali

Úvod Informace o ušních a tělových svíčkách Vaše zkušenosti se svíčkami

Zkušenosti s ušními a tělovými svíčkami, které jste nám zaslali. Děkujeme Všem za zaslání typů, rad a zkušeností, které mohou pomoci všem ostatním, kteří s ušními a tělovými svícemi pracují nebo chtějí pracovat a nemají tolik zkušeností.

 

Pokud byste nám chtěli zaslät své vlastní poznatky z praxe, zašlete je prosím na náš email: info@usni-telove-svicky.cz nebo můžete využít kontaktní formulář ve spodní části stránky.

 

Objednejte si libovolné množství svíček HOXI a napište nám VAŠE ZKUŠENOSTI S UŠNÍMI NEBO TĚLOVÝMI SVÍCEMI. Na oplátku Vám zašleme 10ks volně balených ušních nebo tělových SVÍCÍ ZDARMA k Vaší objednávce

 

Za všechny postřehy, rady a zkušenosti jsme rádi a předem děkujeme za to, že se chcete podělit is  ostatními.

Zaslali jste nám:

Zalehlé ucho

Moje 67 letá maminka měla dlouhé roky potíže se zalehlým uchem, nepomáhala ani návštěva na ORL. Pomohla aplikace jediné ušní svíčky.

Zaslala paní Pavla

Natažené svaly

Dcera aktivně sportuje, mívá problémy s natáhlými svaly - vždy po náročném sportovním výkonu aplikuje na každou nohu jednu svíci. Účinek pozná na druhý den při další zátěži.

Zaslala paní Pavla

Problémy s trapézovým svalem

Manžel měl problémy s trapézovým svalem, aplikovali jsme svíci, následovala masáž a nahřátí himalájskou solí. Vše jsme opakovali 3 dny, nemusel ani k lékaři a byl fit.

Zaslala paní Pavla

Dlouhodobé bolesti pod kolenem

,kde je křečová žíla / paní po hluboké žilní tromboze v minulých letech/, užívala místně Varixinaly ung. aj., úleva byla ale jen chvilková. Aplikovala jsem jí tělové svíce na problém - 1 svíci přímo pod koleno, 2. pod lýtko a 3.na vnitřní část stehna. Opakovaně 3x v 1 týdnu / s esencí Tea tree/. Úleva byla ihned po 1.aplikaci, ale pro jistější pročištění žil , vč. zánětu, který měla v určitém místě, jsem opakovaně přikládala svíce dál a střídala s Tymiánem. Po 3. dni mi volala , moc děkovala, je bez bolestí, bez mastiček a bez zánětu, dokonce opět začala cvičit a usmívá se, velmi spokojená. Je to již 14 dní a vše je zatím O.K.

Zaslala paní Alena

Dlouhodobé bolesti hlavy, opakující se migrény

Paní po zánětu dutin, dlouhodobé bolesti hlavy, opakující se migrény, k tomu před 14 dny zánět nosohltanu a k tomu ještě si kousla do jazyku v zadní boční části -nemohla jíst, mluvit / zub jí dráždil bolavé místo/. Začala jsem ušními svícemi - měla pocit, že má skrz hlavu duté místo, ihned lépe slyšela, hlava přestala bolet. Druhý den bolesti v krku - dala jsem tělové svíce za uši, úleva k večeru. Mezi tím , kvůli hluboké aftě po kousnutí jazyka si šla do lékárny pro roztok, ale večer doma zjistila, že si nemá co natřít !!! Afta byla pryč !!! Léčili jsme krk a přitom úplně zmizela bolavá afta.!! Volala mi, že vyhodila z okna 400.- / léky z lékárny/. Moc děkovala. Dnes je v klidu, na nic si nestěžuje.

Zaslala paní Alena


Mám velikou radost, když se podaří takto rychle vymítit bolístku, mám radost z každého, třeba jen malého úspěchu.Zaslala paní Alena

Afty v ústní dutině

Byla u mě paní, která trpí na velké afty v puse. Došlo to s ní tak daleko, že má podváhu, protože nemůže jíst tuhou stravu a léčí se v nemocnici v ...... Bere spoustu tablet, je v pracovní neschopnosti často kvůli aftům a neumějí jí pomoci. Tak jsme vypálily svíci a afty se hned stáhly a přestaly bolet. Nějaké svíce si paní vzala domů a bude si dělat každý den 1ks. Dneska už jí normálně, takže je paní šťastná. Svíci jsem přiložila přímo kousek od aftu (horní čelist nad zuby). A dala jsem normální, ušní mi přišla slabá.
Zaslala: Marcela M.

Necitlivost prstů na rukou

Další paní trpí dlouho necitlivostí a puchnutím prstů. Bere nějaké léky, ale neudrží ani lžíci v ruce, navíc ji to bolí. Otoky jsou dost velké. Tak jsem dala na zápěstí zvrchu černou a do hodiny otoky splaskly a citlivost do prstů se vrátila. Paní ještě vypálila další 3 černé během 2 dnů. Dnes je to 10 dní a citlivost prstů je normální, otoky se nedělají, paní už nepálí nic, jen si užívá pohody a je spokojená.
Zaslala: Marcela M.

Zlepšení stavu po operaci prostaty

Klient prodělal operaci prostaty a už po třech týdnech po operaci jsme aplikovali tělové svíce kolem oblasti podbříšku (velice jemně) a pak na dolní konec zad - pro pročistění a odstranění negat. energie. Vždy cítil uvolnění a zmírnilo se napětí.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Chronický problém s ucpanými dutinami

Aplikace tělových svící do oblasti čela, spánků a kořene nosu - několikrát do měsíce, vždy na jedno sezení 5 ks svící.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Velká nervozita a zloba

Do oblasti srdeční čakry aplikace dvou tělových svící - postupně se zmírnil pocit nenávisti, zloby a ublížení vůči kolegyni až tento pocit odešel - byl vytažen svící.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Usmíření po letech mezi sestrami

Opět do srdeční čakry pouze aplikace 1 ks tělové svíce a po několika letech přišel pocit klidu vůči sestře a ještě týž den klientka sestře zavolala a komunikují spolu dodnes.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Bolest trojklanného nervu

Aplikace jedné tělové svíce na zdravou stranu tváře a dvou svící na stranu, kde bolí trojklanný nerv. Klientka musela dříve fungovat několik let pouze s léky - už po první aplikace nastala veliká úleva!!! a mohla si snížit léky na bolest.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Několikaletá úporná bolest hlavy

Klientka několik let trpěli velice silnými bolestmi hlavy, které šly až do migrény. Zvládla je pouze tak, že vždy po dvou hodinách si musela zacvičit, tím bolest začala být snesitelná. Po první aplikaci pěti tělových svící do oblasti krční páteře, za uši a na čelo, její stav se začal zlepšovat tak, že po půl roce pravidelných aplikací svící pouze jednou za měsíc se její stav natolik zlepšil, že na aplikace přestala docházet.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Bolest dolních končetin

Aplikace tělovych svící na pravou i levou dolní končetinu vždy po dvou kusech - kolem holenní kosti od kolene ke kotnikům. Klientka poznala hned po první svíčce změnu - měla nohy jakoby lehčí. Po celé procedůře, která trvala skoro hodinu, její nožky byly lehké a bolest ustoupila.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Nafouknuté bříško

Malé miminko - bolest bříška - aplikace půl svíčky do pupíku, pak promasírovat a za hodinu druhá půlka svíčky, ale už nebylo nutné, děťátko mezitím usnulo...

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Bolest zad

Tělové svíčky se aplikovaly kolem celé páteře od krční páteře až ke křížové kosti, vždy kolem obratlů jsem obkroužila, na chvíli se zastavila a pak pokračovala dál. Spotřeba 5 ks tělových svící (2 + 2 z každé strany plus 1 na dočistění).

Zaslala: Libuše P. (Brno)

Mentruační bolesti

Tělová svíce aplikována do oblasti zad (bedra) a druhá svíčka do oblasti nad pupíkem (vyhořela 1/3) a dále pokračuji stejnou svící v podbřišku.

Zaslala: Libuše P. (Brno)

 

Toto je pouze zlomek případů, kdy praktikuji nebo jsem používala Tělové svíce. Některým klientům vyhovovala třeba jedna svíce po provedené masáži, většinou na dočistění lymfatického systému. Zaslala: Libuše P. (Brno)

 

 

Toto je pouze zlomek případů, kdy praktikuji nebo jsem používala Tělové svíce. Některým klientům vyhovovala třeba jedna svíce po provedené masáži, většinou na dočistění lymfatického systému. Zaslala: Libuše P. (Brno)

Kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2014 - 2019 © HOXI - ušní svíčky, tělové svíce, čakrové tělové svíce, bílé a černé tělové svíce