Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlášením k odběru novinek dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních udajů.

Vyberete si ušní a tělové očistné svíce HOXI podle vůní a podle typu onemocnění

Úvod Informace o ušních a tělových svíčkách Jak správně vybrat tělové a ušní svíce

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít.

Mnoho z Vás se ptá, jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás. Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.

 

Použití jiných vůní nebo jejich záměna není na závadu a nesnižuje vúbec účinnost při terapii!

Všechny typy "vůní" lze nahradit svícemi Nature - bez esenciálních olejů.

 

U svící je důležitá hlavně jejich samotná funkce, tvar, složení a samozřejmě také to, jak a v jakém prostředí jsou vyráběny.

 

Všechny naše ušní svíce, tělové svíce, očistné tělové svíce i čakrové tělové svíce jsou vyráběny zásadně ručně, pokud možno z českých materiálů, českého čištěného včelího vosku od domácích včelařů. Jako první v české republice jsme začali ušní i tělové svíce vyrábět v kónickém tvaru a optimalizované délce pro ještě lepší účinnost při hoření a tím samozřejmě i při podpoře léčby. Všechny "žluté" svíce HOXI obsahují protizánětlivou kurkuma, která zároveń svíce zbravuje do žluté barvy. Navíc jsme pro Vás začali svíce HOXI opatřovat ochranným filtem z gázy, opět jako první v čechách. Svíce vyrábíme v prostředí vyčleněné pouze pro tento účel a ve výrobě jsou lidé, kteří praktikují některé z energetických systémů jako je reiki, shamballa apod.. tedy lidé, kteří mají blízko k alternativním metodám léčení a disponují těmito energiemi, které samozřejmě přenáší při výrobě do svící :)

 

Pokud budete chtít doporučit typ tělové nebo ušní svíce přímo na Váš problém, neváhejte se na nás obrátit v online poradně (v pravém spodním rohu stránky). Rádi bychom Vás upozornili, že ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!


Jaké tělové a ušní svíce HOXi si vybrat na Váš problém?


Tabulka i její obsah včetně doporučení jsou autorskými texty HOXI.cz.

V případě, že máte zájem zveřejnit tuto tabulku (celou a beze změn či úprav) na svých stránkách nebo Vašich publikacích či jiném médiu, je to možné pouze s uvedením zdroje v případě tištěných médií, nebo zveřejněním aktivního odkazu na www.HOXI.cz

Tabulku Výběr ušních a tělových svící HOXI podle typu onemocnění si můžete také stáhnout:


Copyright 2014 - 2019 © HOXI - ušní svíčky, tělové svíce, čakrové tělové svíce, bílé a černé tělové svíce